• 01

  HYUNDAI BLUE CARD’IM KAYBOLDU, NE YAPMALIYIM?

  Blue Card’ınız kaybolduğunda size en yakın Hyundai Yetkili Satıcı ve Servisine gelip araç ruhsatı ve TC Kimlik numaranız ile başvurmanız yeterli olacaktır. Kaybolan kartınızdaki Blue Puan’lar, en geç 1 hafta içinde yeni Blue Card’ınıza yüklenir.

  Alternate Text
 • 02

  BLUE CARD HER YAŞTAKİ HYUNDAI MODELLERİ İÇİN GEÇERLİ MİDİR?

  Evet, garanti kapsamında olan ve garantisi bitmiş tüm Hyundai sahipleri araçlarının yaşı ve modeli fark etmeksizin Blue Card alabilir.

  Alternate Text
 • 03

  YURT DIŞINDAN ALDIĞIM HYUNDAI İÇİN BLUE CARD ALABİLİR MİYİM?

  Sadece şasi numarası Türkiye’de kayıtlı Hyundai’lere Blue Card verilebilir.

  Alternate Text
 • 04

  NE KADAR BLUE PUAN KAZANDIĞIMI NEREDEN ÖĞRENEBİLİRİM?

  Sitede ‘‘Puan Sorgulama’’ bölümünden veya size en yakın Hyundai Yetkili Servisini ziyaret edip, Servis Danışmanına sorarak öğrenebilirsiniz.

  Alternate Text
 • 05

  PUAN BİLGİLERİM GÜNCEL GÖRÜNMÜYOR.

  Puan bilgileriniz, en son servis girişinize bağlı puan hareketinizden sonra güncellenmektedir.

  Alternate Text
 • 06

  BLUE CARD’IN BANA FAYDASI NEDİR?

  Hyundai Yetkili Servislerinde yapacağınız servis harcamalarında Blue Puan kazanırsınız. Kazandığınız Blue Puanlar tüm Türkiye ve KKTC’deki Hyundai Yetkili Servislerinde yedek parça ve işçilik harcama tutarınıza indirim olarak yansır. Anlaşmalı birçok markadan indirimli alışveriş yapabilir, size özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Hyundai yenilik ve fırsatlarından öncelikle siz haberdar olursunuz. Hyundai'nin ayrıcalıklı bazı hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

  Alternate Text
 • 07

  NASIL PUAN KAZANIR VE HARCARIM?

  Hyundai Yetkili Servislerinde yapılan her 2 TL’lik harcama 1 Blue Puan kazandırır. Blue Puanlarınız biriktikçe hak kazandığınız indirim oranı artar. Biriken Blue Puanlar faturanıza yedek parça ve işçilikte indirim olarak yansır.

  Alternate Text
 • 08

  BLUE CARD'I NEREDEN TEMİN EDERİM?

  Size en yakın Hyundai Yetkili Satıcı ve Servislerinden temin edebilirsiniz.

  Alternate Text
 • 09

  ESKİ HYUNDAI ARACIMI SATTIM VE YENİ BİR HYUNDAİ ALDIM. YENİ BİR BLUE CARD ALMAM GEREKİR Mİ?

  Evet. Blue Card araç şasi numarasına tanıtıldığı için yeni bir Hyundai araç aldığınızda yeni bir Blue Card sahibi olursunuz. Aracın içinde tarafınıza teslim esnasında verilmektedir.

  Alternate Text
 • 10

  HYUNDAİ ARACIMI İKİNCİ EL SATIN ALDIM. ESKİ SAHİBİ BLUE CARD'I VERMEDİ. NASIL BLUE CARD SAHİBİ OLABİLİRİM?

  Yapmanız gereken tek şey size en yakın Hyundai Yetkili Servisine başvurarak bilgilerinizi kayıt ettirmeniz ve Blue Card istediğinizi belirtmenizdir. Servis Danışmanı size yeni bir Blue Card verecek ve Blue Puanlar en geç 1 hafta içinde yeni Blue Card’ınıza yüklenecektir.

  Alternate Text
 • 11

  ESKİ HYUNDAİ ARACIMI SATTIM VE YENİ BİR HYUNDAİ ALDIM. ESKİ ARAÇ ÜZERİNDEKİ PUANLARI KULLANABİLİR MİYİM?

  Hayır. Hyundai Blue Card Programı dahilinde kazanılan Blue Puanlar araca verilir. Bir aracın üzerindeki puanlar başka bir araca aktarılamaz, başka bir aracın puanlarıyla birleştirilemez.

  Alternate Text
 • 12

  BİRDEN FAZLA HYUNDAI ARACIMI 1 KARTTA BİRLEŞTİREBİLİR MİYİM?

  Hayır. Araç şasi numarasına tanımlanan Blue Card her bir araç için ayrı verilir.

  Alternate Text
 • 13

  ESKİDEN BİRDEN FAZLA HYUNDAİ ARACIM 1 KARTTA BİRLEŞTİRİLEBİLİYORDU. ESKİ KARTTA KAYITLI ARAÇLARIMA NASIL BLUE CARD ALABİLİRİM?

  Aracınız ile Hyundai Yetkili Servisine gitmeniz yeterli. Eskiden 1 kartta bulunan birden fazla aracınız için Servis Danışmanlarımız size her bir araç için ayrı yeni bir Blue Card verecektir.

  Alternate Text
 • 14

  HYUNDAI’MİN RUHSATI BENİM ÜZERİME, BLUE CARD BAŞKASININ ÜZERİNE TANIMLANABİLİR Mİ?

  Hayır, Blue Card araç şasi numarasına tanımlanmaktadır. Araç ruhsat sahibi kim ise Blue Card’ın avantajlarından o kişi yararlanabilir.

  Alternate Text
 • 15

  BLUE PUAN’LARIM HESABIMDA NE KADAR SÜRE İLE GEÇERLİ KALIR?

  Blue Card araç şasi numarasına tanımlanır. Araç, Hyundai Yetkili Servisine geldikçe puan kazanır ve kazanılan puanlar hiç silinmez. Biriken puanlar faturanıza yedek parça ve işçilikte indirim olarak yansır.

  Alternate Text
 • 16

  HYUNDAI ARAÇLARINDAN OLUŞAN BİR FİLOM VAR. BLUE CARD ALABİLİR MİYİM?

  Filolara özel Hyundai Blue Card Filo programı geliştirilmiştir. En yakın yetkili servisten Blue Card Filo programı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  Alternate Text
 • 17

  HYUNDAİ YETKİLİ SERVİSLERİNDEKİ HER HARCAMADAN PUAN KAZANIR MIYIM?

  Blue Card, sadece müşterinin ödediği Hyundai orjinal mekanik yedek parça, aksesuar, sarf malzemesi ve işçilikten puan kazandırır. Hasar, kasko, garanti ödemeleri, dış işçilikler ve KDV puan hesabına katılmaz.

  Alternate Text
 • 18

  KARTIM YANIMDA DEĞİL. YİNE DE SERVİSTE AVANTAJLARDAN YARARLANABİLİR MİYİM?

  Evet. Blue Card araç şasi numarasına tanımlandığı için kartınız yanınızda olmasa dahi servis avantajlarından yararlanır, kazandığınız puanların karşılığı faturanıza yedek parça ve işçilikte indirim olarak yansır.

  Alternate Text
 • 19

  KAMPANYA DÖNEMİNDEKİ PARÇA VE İŞÇİLİK İSKONTOLARINA BLUE PUAN’AN HAKEDİLEN İSKONTOLAR EKLENİYOR MU?

  Hayır. Blue Puan’dan hakedilen yedek parça ve işçilik indirimi başka bir kampanya indirimi ile birleştirilemez. Kampanya döneminde yedek parça ve işçilikte hangi indirim daha fazla ise o geçerli olur. Blue Puan’dan hakedilen indirim ile kampanya indiriminin eşit olduğu durumlarda kampanya dönemi indirimi geçerli olur.

  Alternate Text