Blue Card Nedir?

Blue Card, Hyundai Yetkili Servislerinde yapacağınız birçok alışverişte size puan kazandıran, biriken puanları nakit indirim olarak kullanmanızı sağlayan ve çeşitli fırsatlar sunan bir müşteri bağlılığı kartıdır.

Kazandığınız Blue Puan’ları Türkiye ve K.K.T.C.’deki Hyundai Yetkili Servislerinde kullanırken, Hyundai yenilik ve fırsatlarından öncelikle siz haberdar olursunuz. Blue Card, binek ve hafif ticari olmak üzere, aracın modeli ve yaşına bakılmaksızın her Hyundai sahibinin alabileceği bir karttır.

Blue Puan Nedir?

Hyundai Blue Card ile yapacağınız her 1 TL’lik harcama tutarı* size 1 Blue Puan kazandırır. Harcarken ise her 100 Blue Puan, 1 TL’ye eşittir.

Üstelik Hyundai Blue Card’ınızda 500 Hoşgeldin Blue Puan’ı sizleri bekliyor.

* Sadece Hyundai Orijinal Yedek Parça, Aksesuar, Sarf Malzemesi ve işçilik harcamasında geçerli olup, garanti, kasko kapsamındaki ödemeler ve K.D.V. harcamaları puan hesabında geçerli değildir.

Üstün Özellikli Blue Card!

Hangi Hyundai Yetkili Servisine giderseniz gidin, aracınıza ait geçmişi ve yapılan işlemleri dokunmatik, swipe, barkod ve QR kod okuma özellikli Blue Card’ınız sayesinde öğrenirsiniz. Üstelik, yeni bir Hyundai aldığınızda birikmiş puanlarınız silinmez, sizde kalır! Birden fazla Hyundai’niz varsa, tüm araçlarınızı tek bir Blue Card’da toplayabilir, daha hızlı puan kazanabilirsiniz.

Eğer bir Hyundai filonuz varsa, size özel bir Blue Card var: Blue Card Filo