Blue Card Nedir?

Blue Card, modeli ve yaşı ne olursa olsun fark etmez tüm Hyundai’lerin şasi numarasına tanımlanan ve Hyundai sahiplerine indirim ve fırsatlar sunan bir bağlılık kartıdır.

Blue Card ile Hyundai Yetkili Servislerinde yapacağınız servis harcamaları karşılığında Blue Puan kazanırsınız. Kazandığınız Blue Puanlar tüm Türkiye ve KKTC’deki Hyundai Yetkili Servislerinde yedek parça ve işçilik harcama tutarınıza indirim olarak yansır. Ayrıca anlaşmalı birçok markadan size özel indirim ve kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Blue Puan Nedir?

Hyundai Yetkili Servislerinde yapacağınız her 2 TL’lik harcama tutarı* * size 1 Blue Puan kazandırır. Blue Puanlarınız biriktikçe hak kazandığınız indirim oranı artar. Biriken Blue Puanlar faturanıza yedek parça ve isçilikte indirim olarak yansır.
Üstelik Blue Puanlarınız hiç silinmez, ömür boyu birikmeye ve kazandırmaya devam eder.

Puan tablosunu görmek için tıklayınız.

* Sadece Hyundai Orijinal Mekanik Yedek Parça, Aksesuar, Sarf Malzemesi ve işçilik harcamasında geçerli olup hasar, garanti, kasko kapsamındaki ödemeler, dış işçilikler ve K.D.V. harcamaları puan hesabında geçerli değildir.

** (KKTC’de her 2,60 TL, 1 Blue Puan kazandırır).

Blue Card Sahibi Olmak ve Her Bakımdan Kazanmak Çok Kolay

Yeni bir Hyundai satın alan araç sahipleri, herhangi bir şey yapmalarına gerek kalmadan Blue Card sahibi olurlar. Blue Card'ı olmayan Hyundai araç sahipleri, araçlarının yaşı ve modeli fark etmeksizin Türkiye ve KKTC'deki tüm Hyundai Yetkili Servislerinden Blue Card'ı ücretsiz temin edebilir, ilk servis harcamalarından itibaren kazanmaya başlarlar.

Üstün Özellikli Blue Card!

Hangi Hyundai Yetkili Servisine giderseniz gidin, aracınıza ait geçmişi ve yapılan işlemleri öğrenebilir, www.hyundaibluecard.com.tr web sitesi üzerinden Blue Puanınızı ve indirimlerinizi takip edebilirsiniz.