Her Bakımdan Kazandıran Kart!

Modeli ve yaşı ne olursa olsun fark etmez tüm Hyundai’lerin şasi numarasına tanımlanan ve Hyundai sahiplerine indirim ve fırsatlar sunan Blue Card ile;

- Hyundai Yetkili Servislerinde yapacağınız servis harcamalarında Blue Puan kazanırsınız.

- Kazandığınız Blue Puanlar tüm Türkiye ve KKTC’deki Hyundai Yetkili Servislerinde yedek parça ve işçilik harcama tutarınıza indirim olarak yansır.

- Anlaşmalı birçok markadan indirimli alışveriş yapabilir, size özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

- Hyundai yenilik ve fırsatlarından öncelikle siz haberdar olursunuz.

- Hyundai'nin ayrıcalıklı bazı hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Blue Puanlar Biriktikçe İndiriminiz Artar

Hyundai Yetkili Servislerinde yapacağınız her 2 TL’lik harcama tutarı size 1 Blue Puan kazandırır. Blue Puanlarınız biriktikçe hak kazandıgınız indirim oranı artar. Biriken Blue Puanlar faturanıza yedek parça ve işçilikte indirim olarak yansır. Üstelik Blue Puanlarınız hiç silinmez, ömür boyu birikmeye ve kazandırmaya devam eder.

Puan tablosunu görmek için tıklayınız

Blue Card ile Birçok Yerde Kazanırsınız

Blue Card’lılar sadece Hyundai Yetkili Servislerinde değil, Hyundai’nin Blue Card programına üye bir çok işyerinde de kazanır.

Blue Card’lılara özel belirlenen dönemlerde geçerli olmak üzere kampanyalardan yararlanabilir, anlaşmalı birçok markadan indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Hyundai’nin Ayrıcalıklı Hizmetlerinden Ücretsiz Yararlanırsınız

Blue Card sahipleri yılda 1 kez olmak üzere Kapınızdaki Servis Hyundai ve Havalimanındaki Servis Hyundai hizmetinden yararlanırken herhangi bir yol ücreti ödemezler.

Ayrıca yılda 2 kez 37 noktalı Check-Up hizmetinden ücretsiz olarak yararlanırsınız.